501 808 405 biuro@goldplating.pl
Gold Plating

Powłoki selektywne

Powłoki selektywne – jakie są zalety selektywnej metody nakładania powłok galwanicznych?

Innowacyjna metoda selektywna, zwana tamponową umożliwia nakładanie powłok galwanicznych z bardzo dużą precyzją, co ma istotne znaczenie przy dużych wymaganiach estetycznych i miejscach trudno dostępnych. Dzięki zastosowaniu tej metody uzyskujemy powłoki selektywne, możemy zagwarantować naszym Klientom doskonały efekt, a także wygodę i oszczędność czasu. Metoda selektywna ze względu na niewielkie wymagania sprzętowe jest bowiem w pełni “mobilna”. Możemy stosować ją bezpośrednio u Klienta i praktycznie w każdym miejscu, co oznacza, że nie trzeba przesyłać do nas detali, które mają być poddane procesom galwanicznym.

Jakie powłoki selektywne otrzymujemy, stosując metodę tamponową?

Metodą selektywną nakładamy powłoki ze złota technicznego, złota galwanicznego, srebra, niklu chemicznego i niklu galwanicznego oraz cyny. Otrzymane w taki sposób powłoki selektywne zachowują swoje najlepsze właściwości, podobnie jak przy stosowaniu klasycznych metod galwanizacyjnych.

Masz dodatkowe pytania dotyczące oferty powłok selektywnych?

Skontaktuj się z nami. Chętnie omówimy warunki współpracy, doradzimy i przygotujemy wstępną wycenę.

przykładowe realizacje

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij