Certyfikat ISO

Zadzwoń do nas!

System zarządzania jakością ISO 9001:2015

System ten powstał w celu zapewniania spełnienia wymagań stawianych przez Klientów i stałą poprawę jakości produkowanych wyrobów. Stawia on na podejście procesowe stosowane podczas opracowywania, wdrażania i doskonalenia systemu zarządzania jakością w celu usprawnia obiegu informacji i dokumentów w firmie oraz wprowadza dokładny podział zadań, uprawnień i odpowiedzialności dla wszystkich jej pracowników. W celu uzyskania certyfikatu należy spełnić szereg wymagań, które odzwierciedlają osiem zasad jakości:

  1. orientacja na klienta,
  2. przywództwo ukierunkowane na rozwój,
  3. zaangażowanie pracowników,
  4. podejście procesowe,
  5. systemowe podejście do zarządzania,
  6. ciągły rozwój i doskonalenie
  7. decyzje podejmowane w oparciu o analizę danych i informacji,
  8. obopólne korzyści w relacjach z dostawcami gwarantem wysokiej jakości.

Od samego początku istnienia naszej firmy przyświeca nam jeden cel- dążenie do perfekcji. Dlatego Gold Plating stawia na najwyższą jakość usług, zgodne z międzynarodowymi standardami. Wybierając naszą firmę, masz pewność, że zlecone nam realizacje zostaną wykonane z należytą starannością i dbałością nawet o najmniejszy szczegół. Potwierdza to wdrożony przez naszą firmę System Zarządzania Jakością  zgodnie z normą PN-EN ISO 9001:2015, potwierdzony certyfikatem. Aby go otrzymać, musieliśmy przejść szereg skomplikowanych badań oraz spełnić wysokie normy jakościowe, dzięki który teraz możemy świadczyć naszym Klientom usługi o jeszcze wyższym standardzie jakości.

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić?

Potrzebujesz profesjonalnej usługi obróbki materiałów metalowych? Zależy ci na wysokiej jakości i szybkiej realizacji? Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy ci zaoferować!