Niklowanie czarne

Zadzwoń do nas!

KIEDY WARTO WYKONAĆ NIKLOWANIE CZARNE?

Niklowanie czarne sprawdza się wszędzie tam, gdzie ważne jest estetyczne wykończenie powierzchni. Powłoka z niklu czarnego nie tylko pełni funkcję dekoracyjną, ale również zachowuje wszystkie właściwości fizyczno-chemiczne niklu. Jest niezwykle odporna na ścieranie, charakteryzuje się dobrą przyczepnością, jak też lutownością oraz wykazuje zwiększoną odporność mechaniczną i korozyjną. Zachowuje przy tym przewodność elektryczną-cieplną. Niklowanie czarne wykonujemy sprawdzoną metodą firmy Schmidt, która przynosi świetne rezultaty.

JAKĄ METODĘ STOSUJEMY PODCZAS NIKLOWANIA CZARNEGO?

Niklowanie czarne wykonujemy sprawdzoną metodą  firmy Schmidt, które daje bardzo dobre rezultaty. Powłokę z niklu czarnego nakładamy na wcześniej wykonany podkład z niklu galwanicznego lub chemicznego, stosując – w zależności od potrzeb – metodę bębnową lub zawieszkową. Oferujemy również niklowanie czarne metodą tamponową, w wyniku której otrzymujemy powłokę o zdecydowanie niższej porowatości w porównaniu do powłok uzyskiwanych w wannach galwanicznych lub poprzez metalizację natryskową.

MASZ DODATKOWE PYTANIA DOTYCZĄCE OFERTY NIKLOWANIA CZARNEGO?

Skontaktuj się z nami. Chętnie omówimy warunki współpracy, doradzimy i przygotujemy wstępną wycenę.

niklowanie czarne
niklowanie czarne
kobaltowanie
złocenie
kobaltowanie

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić?

Potrzebujesz profesjonalnej usługi obróbki materiałów metalowych? Zależy ci na wysokiej jakości i szybkiej realizacji? Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy ci zaoferować!