Srebrzenie

Zadzwoń do nas!

SREBRZENIE I POWŁOKI ZE SREBRA – CO WARTO WIEDZIEĆ?

Powłoki galwaniczne z użyciem srebra wykorzystuje się przede wszystkim w celach ochronnych, dekoracyjno-ochronnych i technicznych.  Charakteryzują się wysoką odpornością chemiczną i korozyjną, dużą zdolnością odbijania światła, a także doskonałą przewodnością elektryczną, cieplną i stykową. Z tego powodu srebrzenie szeroko wykorzystuje się w przemyśle elektrotechnicznym i elektronicznym (srebrzenie styków prądowych w celu poprawy ich parametrów), a ze względu na walory estetyczne – w przemyśle jubilerskim, meblarskim (elementy ozdobne), numizmatyce, a także w produkcji zastaw stołowych.

SREBRZENIE - JAKIE RODZAJE SREBRZENIA OFERUJEMY?

Wykonujemy srebrzenie elektrolityczne na podkładzie miedzi cyjankowejsrebra wstępnego lub niklu. Używane materiały dobrze sprawdzają się zarówno w roli dekoracyjnej, jak i technicznej. Taką metodę srebrzenia stosuje się przy pokrywaniu stali, miedzi, barwieniu aluminium – także ich stopów, oraz mosiądzu i brązu. Powłoki o wysokim stopniu twardości uzyskujemy podczas srebrzenia twardego z dodatkiem antymonu. Srebrzenie chemiczne natomiast prowadzi do uzyskania dobrej przyczepności z doskonałymi właściwościami dla technik wysokich częstotliwości. W szczególnych sytuacjach stosujemy również srebrzenie tamponowe. Powstałe w wyniku produkty charakteryzują się większą przyczepnością oraz lepszym oporem przejścia. Ponadto wolne są od tlenku srebra.

MASZ DODATKOWE PYTANIA DOTYCZĄCE OFERTY SREBRZENIA?

Skontaktuj się z nami. Chętnie omówimy warunki współpracy, doradzimy i przygotujemy wstępną wycenę.

srebrzenie
kobaltowanie
złocenie
kobaltowanie

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić?

Potrzebujesz profesjonalnej usługi obróbki materiałów metalowych? Zależy ci na wysokiej jakości i szybkiej realizacji? Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy ci zaoferować!